Paris Fashion Week

Berlin Fashion Week

Mercedes AMG

Fashion Week w Mediolanie

Wow Fashion

Fashion Philosophy

Sesja zdjęciowa dla magazynu Prestiż

Satisfashion Monaco

Sesja zdjęciowa na Zanzibarze

Ladies in Red

Paris Fashion Week

Berlin Fashion Week

Relacja zdjęciowa z pokazu Berlin Fashion Week.

Mercedes AMG

Sesja zdjęciowa dla Mercedes AMG Gdańsk oraz magazynu motoryzacyjnego.

Fashion Week w Mediolanie

22.09 w Chiostri di san Barnaba, w samym sercu Mediolanu i odbywającego się w tym samym czasie Milan Fashion Week, odbył się pokaz mody #satisfashionMilano. Marka Silk Epoque by Olga Ziemann zaprezentowała 11 kreacji.

Wow Fashion

1.09.2019 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy odbyły się targi mody Wow Fashion. Marka Silk Epoque zaprezentowała swoje ubrania.

Fashion Philosophy

28.06.2019 roku w Bielsko Białej odbył się pokaz mody, w którym marka Silk Epoque miała okazję zaprezentować letnią kolekcję.

Sesja zdjęciowa dla magazynu Prestiż

W czerwcowym wydaniu magazynu Prestiż, marka Silk Epoque by Olga Ziemann miała przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej do wywiadu z Beatą Tadlą-wieloletnia „twarz” Faktów TVN i TVN24, a także głównych Wiadomości TVP. Dzisiaj prowadząca audycje w Radio ZET. Zapraszam do lektury.

Satisfashion Monaco

15 czerwca w hotelu Meridien w Monaco, odbył się pokaz mody Satisfashion.

Sesja zdjęciowa na Zanzibarze

W marcu 2019 na Zanzibarze odbyła się sesja marki Silk Epoque. Bajeczne krajobrazy stały się tłem dla ubrań z jedwabiu.

Ladies in Red

31.03 w hotelu Courtyard by Marriot w Gdyni, marka Silk Epoque by Olga Ziemann wesprze wspaniałą inicjatywę jaką jest pokaz mody VI Gala Ladies In RED. “OnkoKOBIETA”.

Amber Look 2019 – relacja

Amber Look 2019 dobiegł końca. Marka Silk Epoque by Olga Ziemann miała przyjemność zmierzyć się z machiną prestiżowego pokazu mody jakim jest Amber Look. Pokaz odbył się się 22.03 w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim. Od czwartku trwały przymiarki i próby by finalnie móc zaprezentować kolekcję sukienek stworzonych specjalnie na tę okazję. Cytując prowadzącego: ” Jednym z najpiękniejszych cudów natury jest transformacja motyla. To właśnie ona stała się inspiracją dla Olgii Ziemann. Jedwab w towarzystwie bursztynu z nutą orientu w detalach”.  Tak po krótce można określić kolekcję. Zapraszam do lektury artykułów oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Sklep Internetowy

Miło mi poinformować, że sklep internetowy marki Silk Epoque by Olga Ziemann już jest z nami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i życzę miłych zakupów. Przypominam o tym , że szyjemy na miarę z naszych materiałów. Zapraszam również do śledzenia aktualności na naszych profilach społecznościowych https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/.

Amberif 2019- zapowiedź

Parę dni wstecz odbyła się w Showroomie w Orłowie pierwsza przymiarka kreacji przygotowywanych specjalnie na pokaz organizowany między innymi przez Michała Starosta- Amberif 2019. Tym razem marka Silk Epoque by Olga Ziemann łączy siły z A2 Jewellery by dumnie wkroczyć na wybieg pokazu. Zjawiskowej urody modelki, pasja i zaangażowanie organizatora oraz kreacje Olgii Ziemann będą nie lada atrakcją dla tegorocznych międzynarodowych największych targów bursztynu- Amberif. Zaprszam do śledzenia fotorelacji oraz filmów z wydarzenia na stronie https://silk-epoque.com/aktualnosci/ , https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz na https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/ .

Więcej o wydarzeniu ->  http://amberif.amberexpo.pl/

Urlop

Zbieramy inspiracje na nowe realizacje i projekty. Jednocześnie mam przyjemność przypomnieć o naszej stronie https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz profilu na https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/ . Zamieszczamy tam wiele informacji i aktualności dotyczących naszych planów. Zapraszamy do showroomu jeszcze przed 18.02 🙂

Artykuł dla portalu trojmiasto.pl

Zapraszam do lektury artykułu na portalu trojmiasto.pl.  Wiele ciekawych informacji o projektantce Oldze Ziemann, o jej pasji, atelier i showroomie.

Atelier Silk Epoque powstało z pasji do jedwabiu. Jego właścicielka – Olga Ziemann stworzyła miejsce marzeń, w którym znajdziemy unikalną odzież – codzienną i wyjściową – z jedwabiu sprowadzonego z Azji i Włoch, a także ręcznie malowane jedwabne abażury. Prywatnie jest mamą, pasjonatką podróży, mody i muzyki. W rozmowie opowiada o początkach swojej marki i marzeniach, które wciąż czekają na zrealizowanie.

Czytaj więcej na:
https://deluxe.trojmiasto.pl/Jedwab-w-roli-glownej-Rozmowa-z-zalozycielka-marki-Silk-Epoque-n129770.html#tri

Fashion&Jazz

8.12 /2018 w Showroomie Silk Epoque odbył się pokaz mody marki oraz koncert jazzowy. Na pokaz zostało zaproszonych ok 50 osób ceniących dobrą jakość i szyk. Olga Ziemann zaprezentowała 21 kreacji zaczynając od tych  casualowych , kończąc na kreacjach sylwestrowych. Goście mieli okazję nacieszyć oko i przyjrzeć się z jaką dbałością traktowany jest jedwab. Dzięki doświadczeniu w szyciu tak wymagającego materiału jakim jest jedwab projektantka może sobie pozwolić na finezję w tworzeniu i jak sama mówi traktować jedwab w szczególny sposób.

Artykuł w magazynie Prestiż

Nawiązując do pokazu który miał miejsce 5.10.2018, w październikowym wydaniu magazynu prestiż ukazał się wywiad z twórczynią marki Silk Epoque. Można w nim przeczytać między innymi o tym skąd wzięło się zamiłowanie do jedwabiu. Zapraszam do lektury.

SILK EPOQUE artykul

Fashion&Jazz

Mamy przyjemność zawiadomić o zbliżającej się rocznicy otwarcia showroomu Silk Epoque by Olga Ziemann. Na inaguracji wydarzenia 08.12.2018 o godz. 19.00 odbędzie się pokaz mody marki Silk Epoque, koncert jazzowy oraz loteria. Tłem wydarzenia będą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

 

Sopot Wave – relacja z pokazu mody

5 październik 2018 marka Silk Epoque by Olga Ziemann gościła na wybiegu imprezy Sopot Wave. Sopot Wave to nieoficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego , podczas którego  odbyła się ceremonia wręczenia nagród oraz trofeum zwycięzcom Biznes Ligi Żeglarskiej 2018

Pokaz Silk Epoque na Sopot Wave – 5 października 2018

Wspólnym mianownikiem naszej pasji do żeglarstwa i jedwabiu jest wiatr. Wprawia on w ruch ciężkie łodzie, nadając im prędkość, z kolei lekkość jedwabiu traktuje sensualnie i pobudza zmysły. Już 5.10 odbędzie się pokaz mody towarzyszący wydarzeniu Sopot Wave w Sopocie. Marka Silk Epoque zaprezentuje zwiewne i eleganckie kreacje stworzone specjalnie na ten pokaz. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji i filmu umieszczonej na social mediach oraz na naszej stronie internetowej.  https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/  oraz     https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/

Sesja zdjęciowa nad brzegiem morza

Tego lata mieliśmy przyjemność organizować naszą pierwszą sesję zdjęciową w plenerze. Piaski Łeby były wdzięcznym tłem dla naszego jadwabiu. Natura podkreśliła sensualność naszych materiałów.