Moda, choć niektórzy twierdzą, że nie ma dla nich znaczenia, w dużej mierze nas definiuje. To, jaki styl preferujemy, co nosimy i w jakich materiałach się lubujemy, świadczy o nas samych. I choć sieciowe dyskonty oferują ubrania najróżniejszych stylów, są tacy, którzy poszukują czegoś więcej niż jednakowa i masowo produkowana odzież. Wielbiciele oryginalnych i nietuzinkowych projektów poszukują miejsc i ludzi, którzy tworzą z pasją, bazując wyłącznie na wysokiej jakości materiałach. Takie osoby najczęściej korzystają z usług projektantów, których ubrania są prawdziwymi perełkami na rynku. Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest Atelier Silk Epoque, w którym dostępne są unikatowe projekty m.in. jedwabnych koszuli, sukni wieczorowych czy luksusowej bielizny stworzone przez Olgę Ziemann.

 

Jakie są zalety kupowania ubrań od projektanta?

 

Wśród największych zalet kupowania ubrań od projektantów jest przede wszystkim możliwość nabycia niepowtarzalnego projektu, który został wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Kreacje tworzone przez Olgę Ziemann bazują na m.in. luksusowym jedwabiu, który spowalnia proces starzenia się skóry i nie wywołuje alergii, delikatnych koronkach sprowadzanych z Japonii oraz wyselekcjonowanych materiałach pochodzących m.in. z Włoch. Ubrania szyte przez projektantkę nie są przeznaczone do sprzedaży masowej, zazwyczaj trafiają do indywidualnych klientów, którzy mają doskonałe wyczucie smaku i wiedzą, jakiej jakości oczekują. Ponadto są personalizowane i idealnie dopasowywane do gustu i rozmiaru klienta, który bez problemów może znaleźć projekt eksponujący wszystkie jego atuty.

Wybierając ubrania od projektanta, zyskuje się gwarancję jakości, która stanie się inwestycją na lata. W przeciwieństwie do sieciowych ubrań, które kupuje się najczęściej na jeden sezon, kreacje projektantów są ponadczasowe i nie niszczą się tak szybko, jak niskiej jakości alternatywy sprzedawane na całym świecie pod różnorodnymi markami. Co więcej, odzież kupowana w sieciówkach zazwyczaj pochodzi z Chin lub krajów, w których ludzie w szwalniach zatrudniani są za przerażająco niskie stawki. Odwiedzając nasze atelier, klienci mają pewność, że ubrania nie pochodzą z tego rodzaju produkcji, a wręcz przeciwnie są efektem często ręcznej pracy projektantki, która dba o każdy najmniejszy szczegół stylizacji, stawiając na najwyższą estetykę wykonania.

Kolejną zaletą kupowania ubrań bezpośrednio od projektantów jest świadomość wspierania uzdolnionych twórców, którzy prowadzą swoje biznesy zgodnie z prawem, zatrudniając pracowników legalnie i przy określonych warunkach płacowych. Wyższa cena za tego rodzaju ubrania jest więc gwarantem nie tylko jakości i dłuższej żywotności materiałów, ale także w większości ekologicznych procesów produkcji i odpowiedzialnego społecznie działania na rzecz legalnej produkcji odzieży. Chcąc więc zyskać oryginalne ubranie pochodzące z pewnych źródeł, warto udać się do projektantów, którzy przygotują szyte na miarę, niepowtarzalne kreacje z pewnością nietrafiające do szafy przedstawicieli masowego społeczeństwa konsumpcyjnego.

Zwroty i wymiana:

Szanowni klienci, ze względów higienicznych możliwość zwrotu NIE OBEJMUJE maseczek jedwabnych oraz bielizny. Prosimy o przemyślane zakupy.

Zakupiony towar może zostać zwrócony/wymieniony w stanie niezmienionym, bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem przyjęcia towaru do zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów jego użytkowania oraz załączenie formularza zwrotu i paragonu. Zwroty bez paragonu nie będą przyjmowane, natomiast możliwa będzie wymiana na inne ubrania o tej samej wartości.

Uwaga: zwrotowi nie podlegają ubrania wykonane na zamówienie indywidualne oraz w których na życzenie klienta dokonano zmiany materiałów lub rozmiaru.

Zwracane towary prosimy przesyłać listem poleconym lub paczką na adres naszej pracowni.

Cała kwota zapłacona za towar wraz z kosztami przesyłki zostanie zwrócona klientowi. Zwrot pieniędzy odbywa się wyłącznie na konta bankowe. Dane dotyczące konta bankowego, na które mają być przesłane pieniądze, powinny zostać dołączone do przesyłki ze zwracanym towarem lub przesłane e-mailem. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient.

Reklamacje:

Reklamacje rozpatrywane są na podstawie formularza zwrotu/reklamacji w terminie 14 dni roboczych.

W przypadku reklamacji towaru z powodu jego zniszczenia w trakcie przesyłki lub wad zauważonych w momencie otrzymania przesyłki, gwarantujemy zwrot kosztu zamówionego towaru wraz z kosztem wysyłki oraz kosztem jego odesłania do nas. Reklamowany towar, podobnie jak w przypadku zwrotu, należy odesłać do nas, na adres pracowni. Warunkiem zwrotu w przypadku uszkodzenia towaru prosimy o zrobienie zdjęcia uszkodzenia i przesłanie na adres mailowy olga@silk-epoque.com.

Płatności:

  • Prosimy o dokonywanie wpłat za zamówienia przelewem tradycyjnym na konto: 

Silk Epoque by Olga Ziemann
83-330 Glincz
Świerkowa 2
NIP: 583-299-00-79

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
nr rachunku: 15 1090 1102 0000 0001 3696 3542                

  • Dodatkowa informacja dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL56 1090 1102 0000 0001 3696 3580
KOD SWIFT: WBKPPLPP

  • Prosimy o wypełnienie pola TYTUŁ: nr zamówienia

Dostawa:

Dostawy na terenie Polski realizujemy kurierem Fedex oraz Paczkomatami InPost. Koszt wysyłki wynosi 20 PLN w przypadku kuriera Fedex, a 12,99 PLN w przypadku Paczkomatów InPost.

Wysyłki poza granice kraju, w obrębie UE realizujemy kurierem UPS. Koszt takiej wysyłki wynosi 22 EUR.

W przypadku chęci dostawy poza granicami UE prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Umożliwiamy również realizację zamówień za pobraniem w obrębie kraju.

Tak, każdy produkt dostępny w naszym sklepie wykonany został z naturalnych materiałów sprowadzonych z Azji oraz Włoch. Bazę większości produktów stanowi wysokiej jakości jedwab.

Tak, nasze atelier znajduje się na pomorzu, gdzie pracują wykwalifikowane krawcowe z wieloletnim doświadczeniem, a nad projektami każdej kreacji czuwa nasza główna projektantka Olga Ziemann.

Tak, szyjemy na miarę z naszych materiałów i projektów.

Tak, dopuszczamy możliwość delikatnych zmian, tj. kolor, materiał, koronka, długość.

W przypadku produktów z obecnych kolekcji dostępnych w sklepie termin realizacji wynosi pięć dni roboczych. 

Czas realizacji w przypadku personalizacji produktu może się wydłużyć.

Adres do korespondencji:

Atelier Silk Epoque by Olga Ziemann
ul. Świerkowa 2
83-330 Glincz
NIP 5832990079

walentynki

Sprawdź nasze jedwabne propozycje na nadchodzące święto zakochanych i nie tylko. Skorzystaj z rabatu -14% z kodem LOVE na zakupy powyżej 500 zł.
Podaruj swojej drugiej połówce wyjątkowo zmysłowy prezent.

walentynki

Sprawdź nasze jedwabne propozycje na nadchodzące święto zakochanych i nie tylko. Skorzystaj z rabatu -14% z kodem LOVE na zakupy powyżej 500 zł.
Podaruj swojej drugiej połówce wyjątkowo zmysłowy prezent.

 

Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300,00 zł (kurier Fedex oraz paczkomaty Inpost).