Milan Fashion Week

Wow Fashion

Fashion Philosophy

Sesja zdjęciowa dla magazynu Prestiż

Satisfashion Monaco

Sesja zdjęciowa na Zanzibarze

Ladies in Red

Amber Look 2019 – relacja

Sklep Internetowy

Amberif 2019- zapowiedź

Milan Fashion Week

On September 22 at Chiostri di San Barnaba, we participated in SatisfashionMilan- fashion show settled in Milan during the Milan Fashion Week. Silk Epoque by Olga Ziemann brand presented 11 creations.

Wow Fashion

1.09.2019 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy odbyły się targi mody Wow Fashion. Marka Silk Epoque zaprezentowała swoje ubrania.

Fashion Philosophy

28.06.2019 roku w Bielsko Białej odbył się pokaz mody, w którym marka Silk Epoque miała okazję zaprezentować letnią kolekcję.

Sesja zdjęciowa dla magazynu Prestiż

W czerwcowym wydaniu magazynu Prestiż, marka Silk Epoque by Olga Ziemann miała przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej do wywiadu z Beatą Tadlą-wieloletnia „twarz” Faktów TVN i TVN24, a także głównych Wiadomości TVP. Dzisiaj prowadząca audycje w Radio ZET. Zapraszam do lektury.

Satisfashion Monaco

15 czerwca w hotelu Meridien w Monaco, odbył się pokaz mody Satisfashion.

Sesja zdjęciowa na Zanzibarze

W marcu 2019 na Zanzibarze odbyła się sesja marki Silk Epoque. Bajeczne krajobrazy stały się tłem dla ubrań z jedwabiu.

Ladies in Red

31.03 w hotelu Courtyard by Marriot w Gdyni, marka Silk Epoque by Olga Ziemann wesprze wspaniałą inicjatywę jaką jest pokaz mody VI Gala Ladies In RED. “OnkoKOBIETA”.

Amber Look 2019 – relacja

Amber Look 2019 dobiegł końca. Marka Silk Epoque by Olga Ziemann miała przyjemność zmierzyć się z machiną prestiżowego pokazu mody jakim jest Amber Look. Pokaz odbył się się 22.03 w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim. Od czwartku trwały przymiarki i próby by finalnie móc zaprezentować kolekcję sukienek stworzonych specjalnie na tę okazję. Cytując prowadzącego: ” Jednym z najpiękniejszych cudów natury jest transformacja motyla. To właśnie ona stała się inspiracją dla Olgii Ziemann. Jedwab w towarzystwie bursztynu z nutą orientu w detalach”.  Tak po krótce można określić kolekcję. Zapraszam do lektury artykułów oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Sklep Internetowy

Miło mi poinformować, że sklep internetowy marki Silk Epoque by Olga Ziemann już jest z nami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i życzę miłych zakupów. Przypominam o tym , że szyjemy na miarę z naszych materiałów. Zapraszam również do śledzenia aktualności na naszych profilach społecznościowych https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/.

Amberif 2019- zapowiedź

Parę dni wstecz odbyła się w Showroomie w Orłowie pierwsza przymiarka kreacji przygotowywanych specjalnie na pokaz organizowany między innymi przez Michała Starosta- Amberif 2019. Tym razem marka Silk Epoque by Olga Ziemann łączy siły z A2 Jewellery by dumnie wkroczyć na wybieg pokazu. Zjawiskowej urody modelki, pasja i zaangażowanie organizatora oraz kreacje Olgii Ziemann będą nie lada atrakcją dla tegorocznych międzynarodowych największych targów bursztynu- Amberif. Zaprszam do śledzenia fotorelacji oraz filmów z wydarzenia na stronie https:silk-epoque.com/eu/aktualnosci/ , https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz na https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/ .

Więcej o wydarzeniu ->  http://amberif.amberexpo.pl/