Jak znaleźć niepowtarzalne ubrania ?

Popularne „sieciówki” oferują swoim klientom ubrania, uszyte z materiałów niskiej jakości, o typowych, powtarzalnych krojach i mało oryginalnych wzorach. Również w butikach ciężko znaleźć strój, który zachwycałby swoją oryginalnością, a jednocześnie podkreślał walory kobiecej sylwetki. Dlatego jeśli szukasz niepowtarzalnych ubrań z klasą odwiedź atelier Silk Epoque Olgi Ziemann. Znajdziesz w nim luksusowe sukienki, bluzki, spódnice i spodnie, odzież wierzchnią, a także dyskretną, gustowną bieliznę. W atelier uszyjesz również ubranie na miarę, dopasowane idealnie nie tylko do twojej sylwetki, lecz również stylu. Zapraszamy do wyjątkowego świata Silk Epoque.

Niepowtarzalne ubrania, czyli jakość materiału ma znaczenie

Przede wszystkim ubrania w atelier Silk Epoque szyte są z materiałów najwyższej klasy:

– stuprocentowego, naturalnego jedwabiu,

– jedwabnej satyny,

– krepy,

– muślinu jedwabnego,

– żorżety,

– szyfonu jedwabnego,

– jedwabiu tusser,

– dzianiny jedwabnej.

Każdy materiał przed wprowadzeniem go do pracowni krawieckiej jest sprawdzany przez projektantkę Olgę Ziemann, która w trakcie podróży do Włoch osobiście wybiera tkaniny spełniające najwyższe wymogi. Wyjątkowe materiały, używane przez nas do szycia ubrań, sprowadzamy także z Azji, kolebki jedwabiu. Tym, co wyróżnia odzież z atelier Silk Epoque jest niezwykła dbałość o detale stroju. Wyjątkowe koronki, ozdabiające sukienki, bluzki i spódnice, pochodzą z Japonii. Wyróżnia je niezwykła delikatność, w przeciwieństwie do szorstkich koronek, oferowanych przez komercyjne sklepy. Wysokiej jakości tkaniny, wykorzystywane w naszej pracowni, to również tkaniny mieszane, na przykład koronki z nylonu lub elastanu oraz jedwabiu, a także aksamit jedwabny z domieszką wiskozy oraz żakard jedwabny z bawełną.

Szukasz oryginalnych ubrań? Zwróć się do lokalnych projektantów!

W poszukiwaniu oryginalnych ubrań warto zwrócić się do lokalnych projektantów. Zaletą małych, rodzimych atelier jest oferowane w nich szycie na miarę, które pozwala stworzyć odzież idealnie dobraną do sylwetki klientki. Sukienki i spódnice uszyte na konkretną osobę podkreślą walory jej sylwetki, sprawiając, że poczuje się ona zgrabnie, atrakcyjnie i kobieco. 

Szycie na miarę to również gwarancja niepowtarzalności odzieży: możesz mieć pewność, że nie znajdziesz nigdzie drugiego takiego samego produktu. Razem z projektantem ustalić możesz detale stroje i aplikacje, masz zatem znaczący wpływ na wygląd kreacji. W lokalnych atelier, w przeciwieństwie do komercyjnych sklepów, spotkasz się z ciepłym, indywidualnym podejściem, a twoje potrzeby dotyczące stroju zostaną wysłuchane i uwzględnione szczegółowo w projekcie.

W końcu szycie na miarę oznacza ponadprzeciętną dokładność oraz staranność wykonania, sprawiające, że kreacji nie grożą żadne uszkodzenia.

Zapraszamy do atelier Silk Epoque Olgi Ziemann, w którym czekają na Państwa wyjątkowe, unikatowe i oryginalne stroje, zachwycające projektem, jakością użytych materiałów, starannością wykonania oraz niepowtarzalnym wyglądem.

Zwroty i wymiana:

Szanowni klienci, ze względów higienicznych możliwość zwrotu NIE OBEJMUJE maseczek jedwabnych oraz bielizny. Prosimy o przemyślane zakupy.

Zakupiony towar może zostać zwrócony/wymieniony w stanie niezmienionym, bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem przyjęcia towaru do zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów jego użytkowania oraz załączenie formularza zwrotu i paragonu. Zwroty bez paragonu nie będą przyjmowane, natomiast możliwa będzie wymiana na inne ubrania o tej samej wartości.

Uwaga: zwrotowi nie podlegają ubrania wykonane na zamówienie indywidualne oraz w których na życzenie klienta dokonano zmiany materiałów lub rozmiaru.

Zwracane towary prosimy przesyłać listem poleconym lub paczką na adres naszej pracowni.

Cała kwota zapłacona za towar wraz z kosztami przesyłki zostanie zwrócona klientowi. Zwrot pieniędzy odbywa się wyłącznie na konta bankowe. Dane dotyczące konta bankowego, na które mają być przesłane pieniądze, powinny zostać dołączone do przesyłki ze zwracanym towarem lub przesłane e-mailem. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient.

Reklamacje:

Reklamacje rozpatrywane są na podstawie formularza zwrotu/reklamacji w terminie 14 dni roboczych.

W przypadku reklamacji towaru z powodu jego zniszczenia w trakcie przesyłki lub wad zauważonych w momencie otrzymania przesyłki, gwarantujemy zwrot kosztu zamówionego towaru wraz z kosztem wysyłki oraz kosztem jego odesłania do nas. Reklamowany towar, podobnie jak w przypadku zwrotu, należy odesłać do nas, na adres pracowni. Warunkiem zwrotu w przypadku uszkodzenia towaru prosimy o zrobienie zdjęcia uszkodzenia i przesłanie na adres mailowy olga@silk-epoque.com.

Płatności:

  • Prosimy o dokonywanie wpłat za zamówienia przelewem tradycyjnym na konto: 

Silk Epoque by Olga Ziemann
83-330 Glincz
Świerkowa 2
NIP: 583-299-00-79

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
nr rachunku: 15 1090 1102 0000 0001 3696 3542                

  • Dodatkowa informacja dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL56 1090 1102 0000 0001 3696 3580
KOD SWIFT: WBKPPLPP

  • Prosimy o wypełnienie pola TYTUŁ: nr zamówienia

Dostawa:

Dostawy na terenie Polski realizujemy kurierem Fedex oraz Paczkomatami InPost. Koszt wysyłki wynosi 20 PLN w przypadku kuriera Fedex, a 12,99 PLN w przypadku Paczkomatów InPost.

Wysyłki poza granice kraju, w obrębie UE realizujemy kurierem UPS. Koszt takiej wysyłki wynosi 22 EUR.

W przypadku chęci dostawy poza granicami UE prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Umożliwiamy również realizację zamówień za pobraniem w obrębie kraju.

Tak, każdy produkt dostępny w naszym sklepie wykonany został z naturalnych materiałów sprowadzonych z Azji oraz Włoch. Bazę większości produktów stanowi wysokiej jakości jedwab.

Tak, nasze atelier znajduje się na pomorzu, gdzie pracują wykwalifikowane krawcowe z wieloletnim doświadczeniem, a nad projektami każdej kreacji czuwa nasza główna projektantka Olga Ziemann.

Tak, szyjemy na miarę z naszych materiałów i projektów.

Tak, dopuszczamy możliwość delikatnych zmian, tj. kolor, materiał, koronka, długość.

W przypadku produktów z obecnych kolekcji dostępnych w sklepie termin realizacji wynosi pięć dni roboczych. 

Czas realizacji w przypadku personalizacji produktu może się wydłużyć.

Adres do korespondencji:

Atelier Silk Epoque by Olga Ziemann
ul. Świerkowa 2
83-330 Glincz
NIP 5832990079

Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300,00 zł (kurier Fedex oraz paczkomaty Inpost).