Jak znaleźć niepowtarzalne ubrania ?

Popularne „sieciówki” oferują swoim klientom ubrania, uszyte z materiałów niskiej jakości, o typowych, powtarzalnych krojach i mało oryginalnych wzorach. Również w butikach ciężko znaleźć strój, który zachwycałby swoją oryginalnością, a jednocześnie podkreślał walory kobiecej sylwetki. Dlatego jeśli szukasz niepowtarzalnych ubrań z klasą odwiedź atelier Silk Epoque Olgi Ziemann. Znajdziesz w nim luksusowe sukienki, bluzki, spódnice i spodnie, odzież wierzchnią, a także dyskretną, gustowną bieliznę. W atelier uszyjesz również ubranie na miarę, dopasowane idealnie nie tylko do twojej sylwetki, lecz również stylu. Zapraszamy do wyjątkowego świata Silk Epoque.

Niepowtarzalne ubrania, czyli jakość materiału ma znaczenie

Przede wszystkim ubrania w atelier Silk Epoque szyte są z materiałów najwyższej klasy:

– stuprocentowego, naturalnego jedwabiu,

– jedwabnej satyny,

– krepy,

– muślinu jedwabnego,

– żorżety,

– szyfonu jedwabnego,

– jedwabiu tusser,

– dzianiny jedwabnej.

Każdy materiał przed wprowadzeniem go do pracowni krawieckiej jest sprawdzany przez projektantkę Olgę Ziemann, która w trakcie podróży do Włoch osobiście wybiera tkaniny spełniające najwyższe wymogi. Wyjątkowe materiały, używane przez nas do szycia ubrań, sprowadzamy także z Azji, kolebki jedwabiu. Tym, co wyróżnia odzież z atelier Silk Epoque jest niezwykła dbałość o detale stroju. Wyjątkowe koronki, ozdabiające sukienki, bluzki i spódnice, pochodzą z Japonii. Wyróżnia je niezwykła delikatność, w przeciwieństwie do szorstkich koronek, oferowanych przez komercyjne sklepy. Wysokiej jakości tkaniny, wykorzystywane w naszej pracowni, to również tkaniny mieszane, na przykład koronki z nylonu lub elastanu oraz jedwabiu, a także aksamit jedwabny z domieszką wiskozy oraz żakard jedwabny z bawełną.

Szukasz oryginalnych ubrań? Zwróć się do lokalnych projektantów!

W poszukiwaniu oryginalnych ubrań warto zwrócić się do lokalnych projektantów. Zaletą małych, rodzimych atelier jest oferowane w nich szycie na miarę, które pozwala stworzyć odzież idealnie dobraną do sylwetki klientki. Sukienki i spódnice uszyte na konkretną osobę podkreślą walory jej sylwetki, sprawiając, że poczuje się ona zgrabnie, atrakcyjnie i kobieco. 

Szycie na miarę to również gwarancja niepowtarzalności odzieży: możesz mieć pewność, że nie znajdziesz nigdzie drugiego takiego samego produktu. Razem z projektantem ustalić możesz detale stroje i aplikacje, masz zatem znaczący wpływ na wygląd kreacji. W lokalnych atelier, w przeciwieństwie do komercyjnych sklepów, spotkasz się z ciepłym, indywidualnym podejściem, a twoje potrzeby dotyczące stroju zostaną wysłuchane i uwzględnione szczegółowo w projekcie.

W końcu szycie na miarę oznacza ponadprzeciętną dokładność oraz staranność wykonania, sprawiające, że kreacji nie grożą żadne uszkodzenia.

Zapraszamy do atelier Silk Epoque Olgi Ziemann, w którym czekają na Państwa wyjątkowe, unikatowe i oryginalne stroje, zachwycające projektem, jakością użytych materiałów, starannością wykonania oraz niepowtarzalnym wyglądem.