KATEGORIA

Spódnice & spodnie

Spódnice i spodnie z jedwabiu

W „Silk Epoque” znajdziesz szykowne spodnie i spódnice z jedwabiu, które przydadzą się na każdą okoliczność. Oferujemy eleganckie spódnice idealne na co dzień, jak również wyjątkowe spódnice ślubne, będące wygodniejszą alternatywą dla rozłożystych sukni ślubnych. Szyjemy różne części garderoby z jedwabiu, na przykład jedwabną bieliznę. Sprzedajemy pojedyncze spódnice bądź spódnice będące częścią eleganckich kompletów; spódnice długie oraz krótkie, o prostym kroju albo z ozdobnymi falbanami.

Oferowane przeze nas spodnie są wykonane są z miękkich w dotyku materiałów – mogą być częścią codziennych stylizacji, zarówno do pracy, jak i na kameralne spotkanie. Sprzedajemy również luźne spodnie z aksamitu jedwabnego, które mogą zostać użyte podczas relaksu w domu każdego dnia. Jedwabne spodnie w naszej ofercie są w dużej mierze uniwersalne i będą pasować do kompletów odzieżowych utrzymanych w różnorodnych stylach – uzupełnisz nimi elegancką, stonowaną stylizację bądź przełamiesz barwny, ekstrawagancki strój utrzymany w intensywnych barwach.

Spódnice ślubne

Spódnice ślubne w ofercie „Silk Epoque” są bardziej komfortowe od sukni ślubnych oraz łatwiejsze w użytkowaniu. Wykonane są z najwyższej jakości jedwabiu z Włoch; są przewiewne, lekkie i nie ograniczają ruchów, co jest szczególnie ważne m.in. podczas pierwszego tańca lub w trakcie wesela. Oferujemy dopasowane, białe bluzki jedwabne, które sprawdzą się jako szykowne uzupełnienie ślubnej spódnicy, ale też w codziennym życiu, gdzie będą stanowić gustowne połączenie z jeansami.

[cat_desc]