Na jakie sposoby można wykorzystać halkę z jedwabiu?

Halka z jedwabiu to element odzieży, który powinien znaleźć swoje miejsce w szafie każdej kobiety. Materiał ten cechuje się bowiem niezwykłą miękkością oraz przyjemnym dotykiem na skórze, zapewniając wysoki poziom komfortu w każdej sytuacji. Jest on także hipoalergiczny, pozwala skórze oddychać oraz wspaniale układa się na ciele. Warto przy tym wiedzieć, że jedwabne halki można wykorzystać na kilka sposobów. Jakich? Sprawdźmy!

Halka idealna pod sukienkę

Jednym ze sposobów wykorzystania halki z jedwabiu jest zakładanie jej pod sukienkę lub spódnicę. Wiele modeli nie ma bowiem oryginalnie wszytych podszewek ze względu np. na skomplikowany krój. Za pomocą zwiewnej haleczki materiał wierzchni będzie idealnie układał się na ciele. Dodatkowa, wewnętrzna warstwa spowoduje, że ubranie nie będzie się przesuwało ani marszczyło, dzięki czemu zapewnisz sobie nieskazitelny wygląd przez cały dzień lub wieczór.

Co więcej, jedwabna halka sprawi, że sukienka nie będzie nieprzyjemnie przyklejała się do skóry czy elektryzowała podczas chodzenia. Naturalny jedwab jest bowiem bardzo śliski, miękki i przyjemny w dotyku, a także ma właściwości antystatyczne. Dodatkowo tkanina ta nie gniecie się, dzięki czemu stworzy świetną podstawę dla utrzymania idealnej formy sukienki.

Halka jako bielizna nocna do spania

Innym zastosowaniem jedwabnej halki może być także wykorzystanie jej jako bielizny nocnej. Miękki, delikatnie układający się na skórze materiał zapewni Ci spokojne, wygodnie przespane noce, dzięki czemu każdego ranka będziesz budzić się wypoczęta. Tkanina ta nie tylko zapewnia komfort podczas snu, ale też cechuje się wyjątkową estetyką.

Halka z jedwabiu połączonego z delikatną koronką to propozycja niezwykle zmysłowa i pełna sensualności, dzięki której każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Ponadto ogromną zaletą halek wykonanych z tego materiału jest fakt, że nie przyciągają one roztoczy, bakterii ani kurzu, które mogłyby zakłócać komfortowy sen i powodować nieprzyjemne reakcje uczuleniowe u osób bardziej podatnych na alergie.

Zwroty i wymiana:

Szanowni klienci, ze względów higienicznych możliwość zwrotu NIE OBEJMUJE maseczek jedwabnych oraz bielizny. Prosimy o przemyślane zakupy.

Zakupiony towar może zostać zwrócony/wymieniony w stanie niezmienionym, bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem przyjęcia towaru do zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów jego użytkowania oraz załączenie formularza zwrotu i paragonu. Zwroty bez paragonu nie będą przyjmowane, natomiast możliwa będzie wymiana na inne ubrania o tej samej wartości.

Uwaga: zwrotowi nie podlegają ubrania wykonane na zamówienie indywidualne oraz w których na życzenie klienta dokonano zmiany materiałów lub rozmiaru.

Zwracane towary prosimy przesyłać listem poleconym lub paczką na adres naszej pracowni.

Cała kwota zapłacona za towar wraz z kosztami przesyłki zostanie zwrócona klientowi. Zwrot pieniędzy odbywa się wyłącznie na konta bankowe. Dane dotyczące konta bankowego, na które mają być przesłane pieniądze, powinny zostać dołączone do przesyłki ze zwracanym towarem lub przesłane e-mailem. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient.

Reklamacje:

Reklamacje rozpatrywane są na podstawie formularza zwrotu/reklamacji w terminie 14 dni roboczych.

W przypadku reklamacji towaru z powodu jego zniszczenia w trakcie przesyłki lub wad zauważonych w momencie otrzymania przesyłki, gwarantujemy zwrot kosztu zamówionego towaru wraz z kosztem wysyłki oraz kosztem jego odesłania do nas. Reklamowany towar, podobnie jak w przypadku zwrotu, należy odesłać do nas, na adres pracowni. Warunkiem zwrotu w przypadku uszkodzenia towaru prosimy o zrobienie zdjęcia uszkodzenia i przesłanie na adres mailowy olga@silk-epoque.com.

Płatności:

  • Prosimy o dokonywanie wpłat za zamówienia przelewem tradycyjnym na konto: 

Silk Epoque by Olga Ziemann
83-330 Glincz
Świerkowa 2
NIP: 583-299-00-79

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
nr rachunku: 15 1090 1102 0000 0001 3696 3542                

  • Dodatkowa informacja dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL56 1090 1102 0000 0001 3696 3580
KOD SWIFT: WBKPPLPP

  • Prosimy o wypełnienie pola TYTUŁ: nr zamówienia

Dostawa:

Dostawy na terenie Polski realizujemy kurierem Fedex oraz Paczkomatami InPost. Koszt wysyłki wynosi 20 PLN w przypadku kuriera Fedex, a 12,99 PLN w przypadku Paczkomatów InPost.

Wysyłki poza granice kraju, w obrębie UE realizujemy kurierem UPS. Koszt takiej wysyłki wynosi 22 EUR.

W przypadku chęci dostawy poza granicami UE prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Umożliwiamy również realizację zamówień za pobraniem w obrębie kraju.

Tak, każdy produkt dostępny w naszym sklepie wykonany został z naturalnych materiałów sprowadzonych z Azji oraz Włoch. Bazę większości produktów stanowi wysokiej jakości jedwab.

Tak, nasze atelier znajduje się na pomorzu, gdzie pracują wykwalifikowane krawcowe z wieloletnim doświadczeniem, a nad projektami każdej kreacji czuwa nasza główna projektantka Olga Ziemann.

Tak, szyjemy na miarę z naszych materiałów i projektów.

Tak, dopuszczamy możliwość delikatnych zmian, tj. kolor, materiał, koronka, długość.

W przypadku produktów z obecnych kolekcji dostępnych w sklepie termin realizacji wynosi pięć dni roboczych. 

Czas realizacji w przypadku personalizacji produktu może się wydłużyć.

Adres do korespondencji:

Atelier Silk Epoque by Olga Ziemann
ul. Świerkowa 2
83-330 Glincz
NIP 5832990079

Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300,00 zł (kurier Fedex oraz paczkomaty Inpost).