Warning: filter_var() expects parameter 2 to be integer, string given in /home/users/silkxepo/public_html/com/wp-content/plugins/insert-php/includes/shortcodes/shortcodes.php on line 64

Fashion&Jazz

8.12 /2018 w Showroomie Silk Epoque odbył się pokaz mody marki oraz koncert jazzowy. Na pokaz zostało zaproszonych ok 50 osób ceniących dobrą jakość i szyk. Olga Ziemann zaprezentowała 21 kreacji zaczynając od tych  casualowych , kończąc na kreacjach sylwestrowych. Goście mieli okazję nacieszyć oko i przyjrzeć się z jaką dbałością traktowany jest jedwab. Dzięki doświadczeniu w szyciu tak wymagającego materiału jakim jest jedwab projektantka może sobie pozwolić na finezję w tworzeniu i jak sama mówi traktować jedwab w szczególny sposób.

Po pokazie odbył się koncert  zespołu jazzowego w składzie Joanna Łaniecka (wokal), Artur Jurek (piano i aranżacja), Kamil Mazur (perkusja) oraz Janusz “Macek” Mackiewicz (kontrabas). Utwory zostały specjalnie zaaranżowane na okoliczność pokazu w rytmie bossanovy. Szczególną uwagę wzbudziła aranżacja Ave bossa Maria, a świąteczną atmosferę wprowadziły utwory tj. Last Christmas.

Imprezę uwieńczyła loteria sponsorowana przez markę Silk Epoque, w której to można było wygrać apaszki oraz Vouchery zniżkowe.

Całe wydarzenie było owocem pracy projektantki Olgi Ziemann, pomysłu jej menagerki Soni Łanieckiej, sumienności krawcowej oraz wsparcia rodziny oraz Ziemann Home Decor.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, pracę i końcowo dobrą zabawę z magią Świąt w tle.